KSEF w jednostkach publicznych

Szkolenia KSEF (Krajowy System e-Faktur), efaktura

Oferujemy wysokiej jakości szkolenia KSeF (Krajowego Systemu e-Faktur), oraz szkolenie z efaktury, które zapewniają kompleksową wiedzę i umiejętności z zakresu elektronicznej faktury.

Nasza oferta obejmuje usługi szkoleniowe i doradcze skierowane do skierowane dla służb finansowych sektora publicznego.
Szkolenia te są skierowane zarówno dla Ministerstw, Agencji Wykonawczych, Urzędów Administracji, jak i dla wszystkich jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji kulturalnych czy oświatowych.

Podczas szkolenia KSeF oraz szkolenia z efaktury skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości merytorycznej i praktycznej wiedzy. Przygotowaliśmy specjalny program, który został opracowany z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów.

Warto przypomnieć, że 9 maja 2023 roku Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy wprowadzający Krajowy System e-Faktur (KSeF). Dzięki naszym szkoleniom z KSeF będziesz mógł w pełni zrozumieć i skutecznie wykorzystać nowe możliwości, jakie stwarza ten system. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci wdrożyć efektywnie e-fakturę w Twojej organizacji, dostosować ją do Twoich potrzeb i zapewnią przygotowanie merytoryczne dotyczące Krajowego Systemu e-Fakturna każdym etapie procesu.

7 sierpnia 2023 r. Prezydent podpisał Ustawę. To już pewne - od 1 lipca 2024 r. przedsiębiorcy będą umieszczać obligatoryjnie e-faktury w bazie prowadzonej przez fiskusa!

TYTUŁ I MIEJSCE SZKOLENIATERMIN I CENA
KSeF i e-Faktury 2023 / 2024 w sektorze finansów publicznych. Nowa schema FA(2)

Stacjonarne      Warszawa
  01.12.2023 -         01.12.2023

  720.00 + VAT

 

artykułksef baner