Szkolenia MSR/MSSF

Szkolenia MSR - zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń z zakresu MSR. Jest to obszar wiedzy dotyczący międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej. W ramach szkoleń MSR nasi eksperci zapoznają uczestników z praktycznymi narzędziami pracy MSSF, jak również przybliżają wyspecjalizowane fragmenty wiedzy w tym kontekście (konsolidacja sprawozdań finansowych, czy środki trwałe w budowie). Proponujemy również obligatoryjne szkolenia MSR dla biegłych rewidentów.

 

Poniżej przedstawiamy listę aktualnie realizowanych szkoleń z zakresu MSR dla poszczególnych lokalizacji:

Temat szkoleniaTermin szkoleniaMiejsce szkolenia
Transmisja online. Akademia MSR/MSSF. Praktyczne narzędzia pracy. 2020.11.17 - 2020.12.09Transmisja ONLINE
Transmisja online. Moduł IV - Wybrane pozycje bilansu w sprawozdaniu finansowym wg MSR/MSSF. 2020.12.08 - 2020.12.09Transmisja ONLINE
Transmisja online. Akademia MSR/MSSF. Praktyczne narzędzia pracy. 2021.01.26 - 2021.02.17Transmisja ONLINE

 

Realizowane przez nas szkolenia MSR posiadają zarówno moduły podstawowe jak również rozszerzone, prowadzone są przez tytułowanych ekspertów z obszaru MSR w którym nasza firma się specjalizuje. Na zakończenie szkoleń MSR, każdy uczestnik dostaje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

 

Zobacz jak w praktyce wyglądą nasze  szkolenia z tematyki MSR/MSSF w wersji online. Ponizej przedstawiamy wybrane zagadnienia z udziałem ekspertów BDO.