Skip to main content

I Forum Grup Kapitałowych - ostatnie wolne miejsca

Zapraszamy do udziału w I Forum Grup Kapitałowych „Rzeczywistość prawna nie przystaje do wymagań grup kapitałowych – jak sobie z tym radzić”

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na wydarzeniu łączącym wykłady oraz konsultacje i debaty eksperckie.

Zaproszeni eksperci przybliżą Państwu najważniejsze kwestie związane z obowiązkami grup kapitałowych. Opowiedzą o funkcjonowaniu w dzisiejszych realiach prawa. Zwrócą uwagę na odpowiedzialność w ramach grupy, osób trzecich, a także samych członków rad nadzorczych. Omówią – na konkretnych przykładach – problemy związane z kontraktami menedżerskimi w grupach, czy rozliczeniami podatkowo-rachunkowymi. Na organizowanym przez BDO spotkaniu nie zabraknie też elementów, ułatwiających funkcjonowanie grupy kapitałowej. Eksperci zaprezentują nowoczesne narzędzia pomocne w raportowaniu czy sposoby na finansowanie potrzeb grupy.

O nowościach w prawie podatkowym ważnym dla grup kapitałowych opowie przedstawiciel Ministerstwa Finansów. Możliwości inwestycyjne na parkiecie zaprezentuje członek Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. A o praktycznych kłopotach przedsiębiorców opowie przewodnicząca Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Konferencja jest bezpłatna po uprzedniej rejestracji. Uwaga ilośc miejsc ograniczona !!! Zapraszamy

Termin: 14 kwietnia 2015 r.
Miejsce: Warszawa, Giełda Papierów Wartościowych, Sala Notowań, ul. Książęca 4

Więcej: http://www.bdo.pl/i-forum-grup-kapitalowych/informacje-forum

wyszukiwanie po:

Newsletter BDO

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o najnowszych artykułach, aktualnościach i szkoleniach?