Skip to main content

Dział szkoleń

To, co wyróżnia BDO jako wiodącą firmę audytorsko-konsultingową spośród innych czołowych firm z tej branży, to dynamicznie rozwijająca się działalność doradcza i szkoleniowa. Realizuje ją z sukcesami Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, który w kategorii szkoleń dla dyrektorów finansowych i księgowych osiągnął na polskim rynku pozycję jednego z liderów.

 

slawomir chrzanowskiSpecjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, w kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych.

Szkolimy z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej.

Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie kraju w największych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań.

Zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Kursanci mają możliwość wyboru optymalnego  rozwiązania edukacyjnego, w tym również rozpoczęcia procesu pogłębiania wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.

Nasz konsekwentny rozwój i umacnianie pozycji lidera w obszarze profesjonalnych szkoleń znalazły w 2009 roku odzwierciedlenie w ekspansji na rynek szkoleń kadrowych i prawno-pracowniczych poprzez przejęcie marki Polexpert – uznanej, czołowej firmy oferującej szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i HR.

W celu zapewnienia jeszcze wyższej jakości oferowanych przez nas usług w 2016 roku wdrożylismy Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0

Zobacz certyfikat

   
Sławomir Chrzanowski
Dyrektor Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REGULAMIN SZKOLEŃ

REFERENCJE

 

CERTYFIKATY

 

Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0

2018 BDO SOLUTIONS certyfikat SUS

 

 

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

 

SPONSORING

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją podczas organizowanych przez nas konferencji, seminariów oraz szkoleń.

Uczestnikami naszych eventów są przedstawiciele kadry zarządzającej głównie dyrektorzy finansowi oraz główni księgowi, a także inni pracownicy pionów finansowo-księgowych, menedżerowie i reprezentanci działów HR.

W ramach współpracy gwarantujemy Państwu wiele typów działań promocyjnych, dających każdemu Partnerowi wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe.

Oferta obejmuje wybrane przedsięwzięcia realizowane przez BDO. Sponsorzy otrzymują możliwość zaprezentowania własnej firmy i jej produktów podczas imprezy i w materiałach ją zapowiadających.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostosować się do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

Sponsoring konferencji i szkoleń BDO zapewni Państwu:

  • bezpośrednie dotarcie do atrakcyjnej grupy docelowej
  • nawiązanie wielu nowych kontaktów z potencjalnymi Klientami
  • prezentację produktów i usług podczas sponsorowanych przedsięwzięć
  • dystrybucję materiałów promocyjnych do bardzo licznej grupy uczestników szkoleń BDO

 

Oferta Sponsoringu przygotowana jest dla Państwa w formie Pakietów:

 

Więcej informacji:

 

Sławomir Chrzanowski
tel: +48 22 543 17 45
kom: 608 305 183
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.