Szkolenia KSEF - Faktura ustrukturyzowana i Krajowy System e-Faktur

Szkolenia KSEF (Krajowy System e-Faktur), efaktura

Oferujemy wysokiej jakości szkolenia KSeF (Krajowego Systemu e-Faktur), oraz szkolenie z efaktury, które zapewniają kompleksową wiedzę i umiejętności z zakresu elektronicznej faktury. Nasza oferta obejmuje usługi szkoleniowe i doradcze skierowane do przedsiębiorców podlegających opodatkowaniu VAT. Szkolenia te są dostępne zarówno dla firm, jak i dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kulturalnych czy fundacji.

Podczas szkolenia KSeF oraz szkolenia z efaktury skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości merytorycznej i praktycznej wiedzy. Przygotowaliśmy specjalny program, który został opracowany z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów.

Warto przypomnieć, że 9 maja 2023 roku Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy wprowadzający Krajowy System e-Faktur (KSeF). Dzięki naszym szkoleniom z KSeF będziesz mógł w pełni zrozumieć i skutecznie wykorzystać nowe możliwości, jakie stwarza ten system. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci wdrożyć efektywnie e-fakturę w Twojej organizacji, dostosować ją do Twoich potrzeb i zapewnią przygotowanie merytoryczne dotyczące Krajowego Systemu e-Fakturna każdym etapie procesu.

 

7 sierpnia 2023 r. Prezydent podpisał Ustawę. To już pewne - od 1 lipca 2024 r. przedsiębiorcy będą umieszczać obligatoryjnie e-faktury w bazie prowadzonej przez fiskusa!

 

 

 

 

artykułksef baner