Skip to main content

Spółka HBC i międzynarodowa firma konsultingowa BDO łączą siły

 

BDO zdecydowało się nabyć ponad 50% udziałów w HBC Spółka z o.o. – firmie specjalizującej się w reorganizacjach procesów produkcyjnych. Współpraca obu firm będzie realizowana w ramach rozwoju usług świadczonych przez Pion Corporate Finance BDO.

HBC będzie działało pod swoją dotychczasową nazwą, ale będzie miało prawo do podawania informacji, że jest częścią Grupy BDO. Po zakończeniu połączenia operacyjnego nazwa ulegnie zmianie na BDO-HBC Spółka z o.o.

- Dzięki tej współpracy będziemy mogli oferować nasze usługi obecnym klientom BDO, a także wspólnie tworzyć nowe produkty. Staniemy się też częścią BDO Academy, co umożliwi rozwój szkoleń z zakresu Lean Management - mówi Jarosław Sobkowiak, Partner Zarządzający HBC.

Z kolei Prezes BDO Andre Helin podkreśla, że BDO chce się rozwijać i oferować swoim klientom coraz szerszy zakres usług.

-  Jestem przekonany, że razem z HBC staniemy się liderem na polskim rynku w zakresie reorganizacji przedsiębiorstw, usprawniania procesów oraz wdrażania Lean Manufacturing – dodaje Andre Helin.

Zdaniem Sebastiana Kochańca, wiceprezesa HBC podpisana umowa o współpracy pozwoli stworzyć wartość nie tylko obu firmom,  ale przede wszystkim klientom HBC i BDO.

Usługi świadczone przez HBC koncentrują się na zarządzaniu zmianą, w tym reorganizacjach przedsiębiorstw lub wybranych obszarów. Wdrażane rozwiązania bazują na Lean Manufacturing. W ramach swoich projektów HBC świadczy także usługi Interim Management.

Z kolei BDO to międzynarodowa firma konsultingowa, która na polskim rynku działa od 25 lat. Świadczy usługi w zakresie: audytu i rachunkowości, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa finansowego, Business Services & Outsourcing.Posiada również dynamicznie rozwijający się dział szkoleń, z którego rocznie korzysta 10 tys. osób.

O HBC

hbc

HBC to firma z ponad 13-letnim doświadczeniem we wdrażaniu projektów mających na celu usprawnienie procesów, zmniejszenie kosztów oraz efektywniejsze wykorzystanie zasobów. Efektem prac HBC są wyższe wyniki finansowe. Do tej pory zrealizowano ponad 60 projektów w różnych branżach: przemyśle lekkim, ciężkim, FMCG, a także remontowo-produkcyjnym.

Porzebujesz doradztwa i wsparcia w obszarze LEAN MANAGEMENT.

www.bdo-doradztwo.pl

 

 

wyszukiwanie po:

Newsletter BDO

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o najnowszych artykułach, aktualnościach i szkoleniach?