Skip to main content

Jesienne warsztaty dla liderek

Nowe warsztaty rozwojowe dla kobiet na stanowiskach kierowniczych

 

W dobie zarządzania różnorodnością w firmach oraz nowych wyzwań wynikających z różnic pokoleniowych, liderki nowej generacji stoją przed wyzwaniami, których być może nie miały ich poprzedniczki.

 

Będąc na stanowisku kierowniczym zdajesz sobie sprawę, że prowadzenie zespołu oprócz czystych umiejętności zarządzania wymaga od Ciebie wiedzy i umiejętności wpływania na innych, przy jednoczesnym uznaniu ich różnorodności i perspektyw: wieku i doświadczenia, różnych czynników motywujących (innych niż Twoje!), różnych potrzeb (przynależności, uznania, autonomii lub bycia prowadzonym, etc.), innych niż Twoje sposobów na docieranie do celu i osiąganie wyników.

 

Jako liderka wykazujesz się perspektywą z wyższego poziomu świadomości niż poziom postrzegania i motywacji członka zespołu, to dlatego poszukujesz – doszkalasz się jako menedżerka, konfrontujesz z nowymi, niewygodnymi sytuacjami, samodoskonalisz i… czytasz ten tekst :-)

 

To właśnie Tobie i kobietom jak Ty dedykujemy nasze nowe jesienne warsztaty rozwojowe dla liderek.

 

Warsztaty dedykujemy szczególnie Tobie, jeśli:

  • nie odnajdujesz się w emocjach i relacjach, które „dożywiają” Twój zespół, bo koncentrujesz się na celach poza układami i relacjami,
  • chcesz w sposób kompleksowy i rozbudowany, krok po kroku, nauczyć się, jak postępować w sytuacjach trudnych i konfliktowych w Twoim zespole, jak go zdyscyplinować,
  • chcesz mieć większy wpływ na Twój zespół i działać tak, aby jego członkowie uznawali Twój autorytet i podążali za Twoją wizją,
  • chcesz być bardziej skuteczna i poukładana w swojej pracy, a masz wrażenie, że działasz zbyt chaotycznie; bywasz niezrozumiana przez swoich bardziej poukładanych pracowników, czujesz, że tracisz autorytet,
  • jesteś prywatnie bardzo relacyjna i obawiasz się, że jako wymagająca szefowa stracisz bliskie relacje z członkami Twojego zespołu, a jednocześnie czujesz, że powinnaś bardziej popracować nad dyscypliną bez utraty naturalnej relacyjności,
  • chcesz nauczyć się radzić sobie z tzw. silnymi osobowościami w Twoim zespole, lub z przełożonymi, którzy poprzez nieznoszący sprzeciwu ton wywołują u Ciebie silne emocje i blokują Twoje pomysły.

 

Program tych warsztatów przygotowali doświadczeni i certyfikowani trenerzy – Anna i Oskar Kazibudzcy. To z ich pomocą, dzięki certyfikowanym testom psychometrycznym zdefiniujesz swoje silne strony i atuty, które pomogą Ci w roli liderki. Poznasz także obszary, które powinnaś wzmocnić, aby osiągnąć swoje cele i rozwiązać dotychczasowe konflikty – te, które rozpoznałaś na liście powyżej, oraz inne, które będziesz mieć szansę zdefiniować podczas warsztatów. Dowiesz się też, JAK to zrobić.

 

Zrozumiesz także dynamikę zależności zachodzącą pomiędzy ludźmi dzięki poznaniu motywacji innych – to ona jest bowiem przyczyną ich konkretnych myśli i zachowań. Wiele konfliktów, nieporozumień i tarć, które pojawiają się w zespołach i relacjach między ludźmi, ma swoje źródło w oczekiwaniu, że inni ludzie mają taką samą motywację i postrzeganie rzeczywistości jak my.

 

Na warsztatach, które Ci oferujemy, podniesiesz Twoje kompetencje liderskie w zakresie szeroko pojętej komunikacji interpersonalnej (to, co i jak Ty komunikujesz oraz to, co i jak chcą zakomunikować Ci inni). Podczas scenek i ćwiczeń będziesz mieć okazję wypróbować nowe formy zachowania i reagowania na dotąd problematyczne sytuacje.

 

Szczególnym celem warsztatów jest zwiększenie świadomości wpływu osobowości na jakość komunikacji i jej końcowy rezultat – a to przecież ten rezultat jest dla Ciebie, jako liderki, najważniejszy!

 

Wiedzę z warsztatów wykorzystasz też w procesie angażowania mocnych stron wszystkich członków Twojego zespołu, a jeśli jesteś na etapie rekrutowania nowych pracowników – w optymalizacji profilu kandydata, który wniesie do niego dodatkową wartość.

 

Jesienne warsztaty wyjazdowe zorganizowaliśmy w urokliwym Kazimierzu Dolnym, w hotelu Kazimierzówka. Dzięki temu oprócz uzyskania wartości w postaci wiedzy i nowych kompetencji, zrelaksujesz się korzystając z usług kompleksu SPA oraz przebywając w jednym z bardziej urokliwych i spokojnych miejsc w Polsce. Z warsztatów wyjedziesz z nową motywacją, w świetnym humorze oraz z konkretnym planem wdrażania nowych kompetencji.

 

TYTUŁ I MIEJSCE SZKOLENIA TERMIN I CENA
KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA. Czyli jak budować porozumienie i efektywną współpracę?

Stacjonarne      Wrocław
  10.05.2024 -         10.05.2024

  760.00 + VAT

 

Ze względu na praktyczny charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona - zapewnij sobie udział i zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej.

wyszukiwanie po:

Newsletter BDO

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o najnowszych artykułach, aktualnościach i szkoleniach?