Konferencje BDO

Działalność szkoleniowa BDO Academy to nie tylko szkolenia otwarte i kursy zawodowe. Od początku swego istnienia Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego ugruntowuje swoją pozycję na rynku poprzez organizację licznych konferencji, które zajmują szczególne miejsce wśród całej oferty szkoleniowej.

Każda konferencja przygotowywana jest w oparciu o aktualne zmiany przepisów podatkowych i nowelizacje ustaw związanych m.in. z finansami, podatkami i rachunkowością, ale także w oparciu o nowoczesne trendy.

Podczas naszych konferencji mają Państwo możliwość uczestniczenia w panelach dyskusyjnych dotyczących różnych zagadnień. Nasze konferencje to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń zawodowych z pracownikami innych firm oraz szansa na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania od najwybitniejszych ekspertów z danej dziedziny.

W ramach konferencji przybliżamy to, o czym dyskutują menedżerowie największych światowych firm, pokazujemy nowe modele biznesowe i najnowsze rozwiązania w branży.

Wszystkie wystąpienia prowadzą uznani na rynku prelegenci na co dzień praktycy zajmujący się omawianymi problemami, co znacząco uatrakcyjnia ofertę oraz rangę spotkań. Wykładowcy to przede wszystkim eksperci BDO jak również przedstawiciele innych firm, kancelarii prawnych i innych organów administracji państwowej.

Nasi eksperci przekazują Państwu wiedzę w sposób systematyczny, tak by uniknąć teoretyzowania i skupić się na problemach mogących mieć miejsce w Państwa firmach. Wskazują pułapki w przepisach, eksponują zagrożenia i sposoby ich ominięcia.

Nasze wydarzenia odbywają się w wysokiej klasy obiektach konferencyjnych, wyróżnia je wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny

 

Najbliższe konferencje

TYTUŁ I MIEJSCE SZKOLENIATERMIN I CENA
Ogólnopolskie Forum Podatki 2024 CIT, VAT ze szczególnym uwzględnieniem Krajowego Systemu e-Faktur.

Stacjonarne      Warszawa
  30.01.2024 -         31.01.2024

  1990.00 + VAT

TYTUŁ I MIEJSCE SZKOLENIATERMIN I CENA
Ogólnopolskie Forum Podatki 2024 CIT, VAT ze szczególnym uwzględnieniem Krajowego Systemu e-Faktur.

Online     
  30.01.2024 -         31.01.2024

  1290.00 + VAT

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

 

kon2023 logo3 02kon2023 logo3 03

 

kon2023 logo3 07


kon2023 logo3 08

 

 

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją podczas organizowanych przez nas konferencji, seminariów oraz szkoleń.

Uczestnikami naszych eventów są przedstawiciele kadry zarządzającej głównie dyrektorzy finansowi oraz główni księgowi, a także inni pracownicy pionów finansowo-księgowych, menedżerowie i reprezentanci działów HR.

W ramach współpracy gwarantujemy Państwu wiele typów działań promocyjnych, dających każdemu Partnerowi wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe.

Oferta obejmuje wybrane przedsięwzięcia realizowane przez BDO. Sponsorzy otrzymują możliwość zaprezentowania własnej firmy i jej produktów podczas imprezy i w materiałach ją zapowiadających.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostosować się do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

czytaj więcej

 

 

 

ARTYKUŁY

ARTYKUŁY

13 Listopad 2023

Ulga B+R wyłączona ze składki zdrowotnej

Czytaj więcej

13 Listopad 2023

Podatek od niezrealizowanych zysków można rozłożyć na raty

Czytaj więcej

13 Listopad 2023

Przedsiębiorcy muszą być gotowi na KSeF

Czytaj więcej

Newsletter