Akademia Liderek BDO Academy

Każda z nas ma własną definicję sukcesu zawodowego i osobistego. Jednocześnie, żadna z definicji nie może być jedyna i definitywna. Sukces to bowiem pojęcie pojemne, a przede wszystkim subiektywne.

 

Dla jednej z nas to wspięcie się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej, realizowanie nowych projektów, zarządzanie nowymi zespołami, zwiększanie zarobków, polepszanie statusu zawodowego, stworzenie własnej firmy lub kariera naukowa, dla innej to przede wszystkim wspaniały związek, zdrowie rodziny, harmonia i balans w życiu osobistym i zawodowym, a jeszcze dla innej to przewidywalny, stały rytm pracy, która gwarantuje stały dochód i satysfakcję.

 

Tymczasem żadna z powyższych definicji nie wyklucza innych, a wręcz chętnie wszystkie je mieści w sobie.

 

W Akademii Liderek BDO Academy zakładamy, że kobiecy sukces to przede wszystkim spełnienie subiektywnych motywacji. Akademia Liderek BDO skupia się na samopoznaniu oraz uznaniu własnych kompetencji, aby kobiety na kierowniczych stanowiskach odważniej czerpały z własnych zasobów, śmielej wpływały na strategiczne decyzje firm, w których pracują oraz przekazywały pozytywne wzorce kolejnym pokoleniom kobiet.

 

Tym projektem chcemy oddać w ręce kobiet narzędzia, dzięki którym swoje definicje sukcesu wypełnią przede wszystkim osobistymi predyspozycjami, motywacjami oraz odwagą.

 

W ramach Akademii Liderek BDO organizowane będą szkolenia oraz konferencje dedykowane kobietom na stanowiskach kierowniczych i kobietom pretendującym do takich stanowisk.

 

Zapraszamy na najbliższe warsztaty

 

 

Akademia Liderek BDO Academy to topowy program rozwoju kompetencji miękkich dla kobiet w strukturach firm, ze szczególnym uwzględnieniem szefowych działów finansowych, prawnych, controllingu, kadr i płac oraz działów HR, a także wszystkich kobiet na stanowiskach kierowniczych od debiutujących w tej roli po kobiety w zarządach firm.

 


Misją Akademii jest umożliwianie kobietom na strategicznych stanowiskach rozwoju ich kariery i zwiększania ich realnego wpływu na najważniejsze decyzje spółek. Akademia ma na celu promowanie kobiecego zarządzania oraz formowanie kolejnych pokoleń liderek zajmujących strategiczne dla działalności przedsiębiorstw stanowiska.

 

 

Strefa wiedzy - Kariera i rozwój

Strefa wiedzy - Kariera i rozwój

19 marzec 2020

Jak zarządzać pracą zdalną zespołu? – Sprawdź, co musisz wiedzieć jako menedżer

Praca w warunkach zdalnych oraz zarządzanie zespołem rozproszonym jest wyzwaniem…

Czytaj więcej

09 marzec 2020

3 sposoby na poprawienie work-life balance

1. Przestań wierzyć w balans absolutny   Równowagi życiowej nie…

Czytaj więcej

Newsletter