Konferencje BDO

Działalność szkoleniowa BDO Academy to nie tylko szkolenia otwarte i kursy zawodowe. Od początku swego istnienia Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego ugruntowuje swoją pozycję na rynku poprzez organizację licznych konferencji, które zajmują szczególne miejsce wśród całej oferty szkoleniowej.

Każda konferencja przygotowywana jest w oparciu o aktualne zmiany przepisów podatkowych i nowelizacje ustaw związanych m.in. z finansami, podatkami i rachunkowością, ale także w oparciu o nowoczesne trendy.

Podczas naszych konferencji mają Państwo możliwość uczestniczenia w panelach dyskusyjnych dotyczących różnych zagadnień. Nasze konferencje to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń zawodowych z pracownikami innych firm oraz szansa na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania od najwybitniejszych ekspertów z danej dziedziny.

W ramach konferencji przybliżamy to, o czym dyskutują menedżerowie największych światowych firm, pokazujemy nowe modele biznesowe i najnowsze rozwiązania w branży.

Wszystkie wystąpienia prowadzą uznani na rynku prelegenci na co dzień praktycy zajmujący się omawianymi problemami, co znacząco uatrakcyjnia ofertę oraz rangę spotkań. Wykładowcy to przede wszystkim eksperci BDO jak również przedstawiciele innych firm, kancelarii prawnych i innych organów administracji państwowej.

Nasi eksperci przekazują Państwu wiedzę w sposób systematyczny, tak by uniknąć teoretyzowania i skupić się na problemach mogących mieć miejsce w Państwa firmach. Wskazują pułapki w przepisach, eksponują zagrożenia i sposoby ich ominięcia.

Nasze wydarzenia odbywają się w wysokiej klasy obiektach konferencyjnych, wyróżnia je wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny

Najbliższe konferencje

Temat szkoleniaTermin szkoleniaMiejsce szkolenia
Transmisja online. XII Forum Rachunkowości i Podatków. Roczne sprawozdanie finansowe za 2020 rok wg krajowych i międzynarodowych przepisów bilansowych. Nowelizacja przepisów podatkowych 2020/2021 – wprowadzone i planowane zmiany. 2020.10.28 - 2020.10.29Transmisja ONLINE

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją podczas organizowanych przez nas konferencji, seminariów oraz szkoleń.

Uczestnikami naszych eventów są przedstawiciele kadry zarządzającej głównie dyrektorzy finansowi oraz główni księgowi, a także inni pracownicy pionów finansowo-księgowych, menedżerowie i reprezentanci działów HR.

W ramach współpracy gwarantujemy Państwu wiele typów działań promocyjnych, dających każdemu Partnerowi wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe.

Oferta obejmuje wybrane przedsięwzięcia realizowane przez BDO. Sponsorzy otrzymują możliwość zaprezentowania własnej firmy i jej produktów podczas imprezy i w materiałach ją zapowiadających.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostosować się do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

czytaj więcej

Aktualności

Aktualności

23 październik 2020

Potrzebna dokumentacja lokalna dla transakcji z zagranicznym zakładem

Podatnik, który dokonuje z zagranicznym zakładem transakcji kontrolowanej o charakterze…

Czytaj więcej

22 październik 2020

Krach coraz bliżej

Zbudowany, a raczej zakonserwowany przez Aleksandra Łukaszenkę postsocjalistyczny „białoruski model”…

Czytaj więcej

19 październik 2020

Fiskus wyjaśnił jak w tym roku wypełnić TPR

Ministerstwo Finansów opublikowało w ostatnich dniach września zestaw 104 pytań…

Czytaj więcej

16 październik 2020

Spółki komandytowe podatnikami CIT dopiero od maja 2021

Nie od stycznia, ale od maja 2021 roku spółki komandytowe…

Czytaj więcej

14 październik 2020

Trzeba już stosować kody na potrzeby nowego JPK_VAT

Obowiązuje już nowa struktura pliku JPK_VAT wymagająca szczegółowych danych  …

Czytaj więcej

13 październik 2020

Nie jesteś podatnikiem VAT ale odliczysz VAT naliczony

Według TSUE prawo do odliczenia podatku nie zależy od rejestracji…

Czytaj więcej

Newsletter