Skip to main content

Kurs analityk finansowy

Analityk finansowy to samodzielny, dobrze płatny zawód, pozwalający  rozwinąć skrzydła każdemu kto jest związany zawodowo z finansami , kontrolingiem lub audytem. Jest to idealny początek dla ludzi planujących zdobyć międzynarodowe kwalifikacje ACCA  lub CIMA.  Jeśli jesteś osobą spokojną, odporną na stres, która lubi działać według planu i potrafi wyciągać nieoczywiste wnioski ze skomplikowanych zbiorów danych, to analiza finansowa może być twoją mocną stroną.

 

Na naszym szkoleniu z praktycznych aspektów analizy finansowej dowiesz się jak wykorzystać swoje naturalne predyspozycje i w jaki sposób możesz rozwijać swoją karierę w kierunku badania płynności finansowej firmy, a także uczestnictwa w procesie analizowania i planowania budżetu. Wiedzę  z zakresu finansów uzupełniamy materiałami dotyczącymi analizy sprzedażowej  i marketingowej.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno w szkoleniach, audycie jak i w szeroko pojętej analizie finansów jesteśmy w stanie przygotować i przećwiczyć z Tobą wielowariantowe modele na konkretnych przypadkach, a także pomóc we właściwym ich interpretowaniu i wyciąganiu wniosków.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z  programem kursu analityka finansowego

 

TYTUŁ I MIEJSCE SZKOLENIA TERMIN I CENA
Analityk finansowy. Certyfikowany kurs z egzaminem potwierdzającym posiadanie kwalifikacji zawodowych. Transmisja online.

Online     
  05.06.2024 -         13.06.2024

  1990.00 + VAT
 

 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.