Skip to main content

Mariusz Nowak

Doradca podatkowy, Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w urzędzie skarbowym, gdzie specjalizowałem się w kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach egzekucyjnych w administracji. Dwuletnie doświadczenie zawodowe w jednej z największych firm produkcyjnych świata, w której zajmowałem się doradztwem podatkowym. Obecnie prezes zarządu w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego Goldenstein. Zajmuję się obsługą prawno-podatkową polskich oraz międzynarodowych firm. Posiadam szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla urzędów skarbowych, biur rachunkowych, księgowych oraz dla przedsiębiorców. W szkoleniach koncentruję się na poszukiwaniu sposobów optymalizacji opodatkowania. Przedstawiam sposób działania. Jestem autorem publikacji w biuletynie finansowym i w gazecie prawnej. Od 2013 roku posiadam uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.

 

Najbliższe szkolenia

  • Kliknięć: 2479

Piotr Kępisty

Departament Podatków Pośrednich w międzynarodowej firmie doradztwa podatkowego. Prawnik, doradca podatkowy. Absolwent Prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z Podatkiem od towarów i usług. Doświadczony szkoleniowiec, którego wykłady oparte są na codziennym doświadczeniu w doradztwie z zakresu podatku VAT. Autor publikacji na łamach „Rzeczpospolitej”, ”Podatki.biz”,  ”Infor.pl”. Szkolił przedstawicieli wielu branż. Jego słuchaczami są nie tylko pracownicy dużych spółek sektora prywatnego, ale i przedstawiciele administracji podatkowej.

 

 

 

Najbliższe szkolenia

  • Kliknięć: 1245

Jakub Boberski

doradca podatkowy - Partner w Spółce Taxa Group we Wrocławiu. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych oraz Ordynacji podatkowej. Wcześniej pracownik jednego z Urzędów Skarbowych we Wrocławiu, a następnie międzynarodowych firm doradczych Rödl and Partner oraz Deloitte. Autor licznych publikacji z tematyki prawa podatkowego (Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Monitor Podatkowy) oraz wykładowca na studiach podyplomowych "Rachunkowość i Podatki", "Doradztwo Podatkowe i Zarządzanie podatkami" na Uniwersytecie Ekonomicznym.

 

 

 

Najbliższe szkolenia

  • Kliknięć: 1467

Piotr Kossakowski

ekspert z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, ceniony wykładowca od wielu lat współpracujący z Polexpert. Autor wielu komentarzy do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Był trenerem w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych w ramach sektorowego programu operacyjnego rozwój zasobów ludzkich 2004-2006 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

 

 

Najbliższe szkolenia

szkolenia pit, szkolenia piotr kossakowski

  • Kliknięć: 3555

Anna Resiak

Doradca podatkowy.Prawnik, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, z ponad 8 letnim doświadczeniem pracy w ogólnopolskich spółkach doradztwa podatkowego, trener z ponad 700 godzinami przeprowadzonych szkoleń oraz publikacjami w ogólnopolskich czasopismach i eksperckich portalach internetowych. Od października 2014 r. członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych,  z nadanymi uprawnieniami zawodowymi doradcy podatkowego, specjalizujący się w zakresie podatku VAT, akcyzy i postępowań podatkowych.

 

Najbliższe szkolenia

  • Kliknięć: 1635