Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu

SZKOLENIE POTWIERDZONE, ZAPRASZAMY.

Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów

 

Program szkolenia jest zgodny z wytycznymi PIBR. Bloki szkoleniowe składają się z koniecznej teorii i dużej liczby zadań, pozwalających na utrwalenie wiedzy i zidentyfikowanie problematycznych dla Państwa kwestii. Każda wątpliwość może być wyjaśniona z wykładowcą, a jej zakres tematyczny może zostać przećwiczony zarówno na bieżąco, jak i po zajęciach, w dostarczonym przez nas pakiecie zadań.

 

BDO Academy posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do zawodu biegłego rewidenta. Szkolimy zarówno własnych pracowników, jak i pracowników największych audytorskich firm w Polsce. Nasi wykładowcy to cenieni w środowisku biegłych rewidentów eksperci-praktycy.

 

Szkolenie BDO Academy „Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu” zostało podzielone na bloki tematyczne. Liczba godzin w każdym bloku w zupełności wystarcza na opanowanie materiału, przez co nie przedłużamy niepotrzebnie przygotowań i możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjną cenę. Od tego roku polecamy również nasze kursy w wersji on-line.

 

Jako firma audytorska jesteśmy otwarci na ewentualną,  potrzebną Państwu praktykę, która lepiej niż jakikolwiek egzamin przygotuje do zawodu.

 

BDO Solutions Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych urzędu pracy, dlatego każda osoba, która posiada status bezrobotnego może złożyć wniosek do urzędu w celu pokrycia kosztów.

 

Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu - najbliższe terminy zajęć

 

Temat szkoleniaTermin szkoleniaMiejsce szkolenia
Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów sem. III „Rachunkowość finansowa”. 2021.07.09 - 2021.09.05Transmisja ONLINE
Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów sem. III „Prawo podatkowe cz. II”. 2021.09.18 - 2021.10.17Transmisja ONLINE

 

Wkrótce zamieścimy na stronie kolejne terminy szkoleń, przygotowujące do egzaminów z  semestrów II, III i IV.

 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.