Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu

Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów

 

Jak zostać biegłym rewidentem?

 

Biegły rewident – krok pierwszy

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do przygotowania się z nami do pierwszego egzaminu, który ma Wam dać możliwość dołączenia do prestiżowej grupy zawodowej biegłych rewidentów. Przygotowany program szkolenia z  zakresu teorii i zasad rachunkowości oraz ekonomii i kontroli wewnętrznej opiera się ściśle o wytyczne PIBR, a cały blok szkoleniowy składa się z koniecznej teorii i dużej liczby zadań, pozwalających na utrwalenie wiedzy i zidentyfikowanie problematycznych dla Państwa kwestii. Każda wątpliwość może być wyjaśniona z wykładowcą, a jej zakres tematyczny może zostać przećwiczony zarówno na bieżąco, jak i po zajęciach, w dostarczonym przez nas pakiecie zadań.

 

Nasi wykładowcy współpracują z nami od wielu lat przez cały czas, ulepszając swoje materiały w oparciu o rozmowy i anonimowe ankiety przeprowadzone z naszymi klientami i pracownikami.

 

Liczba godzin przeznaczona na każdy blok wynika z naszego wieloletniego doświadczenia w przygotowywaniu  do zawodu biegłego rewidenta zarówno naszych pracowników, jak i pracowników największych audytorskich firm w Polsce. Jest to  czas, który w zupełności wystarcza na opanowanie materiału, przez co nie przedłużamy niepotrzebnie przygotowań i możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjną cenę. Od tego roku polecamy również nasze kursy w wersji on-line.

 

Jako firma audytorska jesteśmy otwarci na ewentualną,  potrzebną Państwu praktykę, która lepiej niż jakikolwiek egzamin przygotuje do zawodu.

 

BDO Solutions Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych urzędu pracy, dlatego każda osoba, która posiada status bezrobotnego może złożyć wniosek do urzędu w celu pokrycia kosztów.

 

Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu - najbliższe terminy zajęć

 

Temat szkoleniaTermin szkoleniaMiejsce szkolenia
Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów sem. I „Ekonomia i kontrola wewnętrzna”. 2021.05.08 - 2021.05.30Transmisja ONLINE
Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów sem. I „Teoria i zasady rachunkowości”. 2021.06.12 - 2021.07.04Transmisja ONLINE

 

Już niedługo na naszej stronie pojawią się kolejne terminy szkoleń   w celu przygotowania Państwa do kolejnych egzaminów z  semestrów II, III i IV.

 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.