Skip to main content

Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu

Przygotowanie do egzaminów państwowych dla kandydatów na biegłych rewidentów.

Program szkolenia jest zgodny z wytycznymi PIBR. Bloki szkoleniowe składają się z koniecznej teorii i dużej liczby zadań, pozwalających na utrwalenie wiedzy i zidentyfikowanie problematycznych dla Państwa kwestii. Każda wątpliwość może być wyjaśniona z wykładowcą, a jej zakres tematyczny może zostać przećwiczony zarówno na bieżąco, jak i po zajęciach, w dostarczonym przez nas pakiecie zadań. 

BDO Academy posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do zawodu biegłego rewidenta. Szkolimy zarówno własnych pracowników, jak i pracowników największych audytorskich firm w Polsce. Nasi wykładowcy to cenieni w środowisku biegłych rewidentów eksperci-praktycy.

Szkolenie BDO Academy „Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu” zostało podzielone na bloki tematyczne. Liczba godzin w każdym bloku w zupełności wystarcza na opanowanie materiału, przez co nie przedłużamy niepotrzebnie przygotowań i możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjną cenę. Od tego roku polecamy również nasze kursy w wersji on-line.

Jako firma audytorska jesteśmy otwarci na ewentualną,  potrzebną Państwu praktykę, która lepiej niż jakikolwiek egzamin przygotuje do zawodu.

BDO Solutions Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych urzędu pracy, dlatego każda osoba, która posiada status bezrobotnego może złożyć wniosek do urzędu w celu pokrycia kosztów.

Biegły rewident - przygotowanie do egzaminu - najbliższe terminy zajęć

 

Semestr 1

   
Temat szkolenia Termin szkolenia  
1. TEORIA I ZASADY RACHUNKOWOŚCI NAGRANIE SZKOLENIA WYKUP DOSTĘP
2.EKONOMIA I KONTROLA WEWNĘTRZNA 25.05.2024 - 30.06.2024 WIĘCEJ

  

Semestr 4

   
Temat szkolenia Termin szkolenia  
9. SPRAWOZDANIA FINANSOWE I ICH ANALIZA 27.07.2024 - 08.09.2024 WIĘCEJ
10. REWIZJA FINANSOWA ORAZ ETYKA 09.08.2024 - 11.08.2024 WIĘCEJ