Bezpieczeństwo IT

Znaczny przyrost ilości danych w skali światowej powoduje zwrócenie uwagi na aspekt bezpieczeństwa informacji i ochrony w cyberprzestrzeni. Obecnie odpowiednio zabezpieczona  infrastruktura IT stanowi platformę działań każdej organizacji w chronionym obrocie wymiany informacji handlowych. Powszechny dostęp do internetu i przyrost przetwarzanych danych powodują zwiększenie popytu na rozwój inwestycji nie tylko w infrastrukturę IT ale co istotne również na wiedzę i świadomość pracowników w zakresie Bezpieczeństwa IT.

 

DANE NIGDY NIE SĄ WYSTARCZAJĄCO BEZPIECZNE, dlatego ważna jest polityka określająca zasady korzystania z urządzeń mobilnych (BYOD), dostępu do danych i plików. Pakiet wiedzy z zakresu BEZPIECZEŃSTWA IT to informacje z ochrony firmy przed atakami cyberprzestępców, którzy mogą uzyskać nieautoryzowany dostęp do systemu organizacji, spowodować jego zakłócenie w działaniu lub kradzież chronionych informacji.

 

Kluczem do zabezpieczenia organizacji przed tymi zagrożeniami są odpowiednio dopasowane rozwiązania systemowe i wykwalifikowany zespół wyszkolonych osób w firmie.

 

Polecamy najbliższe szkolenia z zakresu IT i bezpieczeństwa danych

 

Temat szkoleniaTermin szkoleniaMiejsce szkolenia
IT: Bezpieczeństwo IT pracowników biurowych 2022.06.15 - 2022.06.15Transmisja ONLINE
IT: Bezpieczna praca zdalna z przetwarzaniem danych osobowych lub kluczowych. 2022.06.28 - 2022.06.28Transmisja ONLINE

 

 

ARTYKUŁY

ARTYKUŁY

23 maj 2022

Co się zmieni w Polskim Ładzie od 1 lipca

Czytaj więcej

15 maj 2022

Sprzedaż majątku firmy w czasie zawieszenia działalności bez ZUS

Czytaj więcej

25 kwiecień 2022

Zaliczka uproszczona z ulgą IP BOX

Czytaj więcej

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items