Transformacja 5G

24 czerwca 2020, Warszawa

czytaj więcej

Znaczny przyrost ilości danych w skali światowej powoduje zwrócenie uwagi na aspekt bezpieczeństwa informacji i ochrony w cyberprzestrzeni. Obecnie odpowiednio zabezpieczona  infrastruktura IT stanowi platformę działań każdej organizacji w chronionym obrocie wymiany informacji handlowych. Powszechny dostęp do internetu i przyrost przetwarzanych danych powodują zwiększenie popytu na rozwój inwestycji nie tylko w infrastrukturę IT ale co istotne również na wiedzę i świadomość pracowników w zakresie Bezpieczeństwa IT.

 

DANE NIGDY NIE SĄ WYSTARCZAJĄCO BEZPIECZNE, dlatego ważna jest polityka określająca zasady korzystania z urządzeń mobilnych (BYOD), dostępu do danych i plików. Pakiet wiedzy z zakresu BEZPIECZEŃSTWA IT to informacje z ochrony firmy przed atakami cyberprzestępców, którzy mogą uzyskać nieautoryzowany dostęp do systemu organizacji, spowodować jego zakłócenie w działaniu lub kradzież chronionych informacji.

 

Kluczem do zabezpieczenia organizacji przed tymi zagrożeniami są odpowiednio dopasowane rozwiązania systemowe i wykwalifikowany zespół wyszkolonych osób w firmie.

 

Polecamy najbliższe szkolenia z zakresu IT i bezpieczeństwa danych

 

 

partner

 

teamquest logo

Aktualności

Aktualności

15 wrzesień 2020

Ulga na zakup kasy fiskalnej przysługuje tylko raz

Odliczenie od podatku należnego wydatku na zakup kasy fiskalnej ograniczone…

Czytaj więcej

14 wrzesień 2020

Inżynier na etacie z autorskimi kosztami

Określenie wysokości honorarium w sprecyzowanej kwocie z tytułu faktycznie wykonanej…

Czytaj więcej

12 wrzesień 2020

Przygotowanie systemów informatycznych do nowego JPK

Datę wejścia w życie nowego JPK_VAT ustalono na 1 października…

Czytaj więcej