Skip to main content

Bezpieczeństwo IT

Każde z poniższych szkoleń możemy zorganizować w formie zamkniętej dla Państwa firmy z uwzględnieniem specyfiki branży.

 

Znaczny przyrost ilości danych w skali światowej powoduje zwrócenie uwagi na aspekt bezpieczeństwa informacji i ochrony w cyberprzestrzeni. Obecnie odpowiednio zabezpieczona  infrastruktura IT stanowi platformę działań każdej organizacji w chronionym obrocie wymiany informacji handlowych. Powszechny dostęp do internetu i przyrost przetwarzanych danych powodują zwiększenie popytu na rozwój inwestycji nie tylko w infrastrukturę IT ale co istotne również na wiedzę i świadomość pracowników w zakresie Bezpieczeństwa IT.

 

DANE NIGDY NIE SĄ WYSTARCZAJĄCO BEZPIECZNE, dlatego ważna jest polityka określająca zasady korzystania z urządzeń mobilnych (BYOD), dostępu do danych i plików. Pakiet wiedzy z zakresu BEZPIECZEŃSTWA IT to informacje z ochrony firmy przed atakami cyberprzestępców, którzy mogą uzyskać nieautoryzowany dostęp do systemu organizacji, spowodować jego zakłócenie w działaniu lub kradzież chronionych informacji.

 

Kluczem do zabezpieczenia organizacji przed tymi zagrożeniami są odpowiednio dopasowane rozwiązania systemowe i wykwalifikowany zespół wyszkolonych osób w firmie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń z Bezpieczeństwa IT:

 

WEBINAR

OSINT / BIAŁY WYWIAD – SKUTECZNE METODY WYSZUKIWANIA INFORMACJI W SIECI

ZAPISZ SIĘ

 

 

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

W przypadku zainteresowania wybranym tematem, w celu uzyskania dalszych szczegółów, prosimy o kontakt: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 882 041 094

Tematy szkoleń:

  • Bezpieczeństwo sieci i testy penetracyjne
  • Testy penetracyjne aplikacji webowych
  • Testy penetracyjne aplikacji Android
  • Analiza powłamaniowa
  • Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych
  • Bezpieczeństwo systemu Windows
  • Bezpieczna praca zdalna z przetwarzaniem danych osobowych