Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizowane przez BDO Academy to oferta szyta na miarę, dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Każde takie szkolenie przygotowywane jest jako odrębny projekt, zaś program szkolenia układany w oparciu o wytyczne przekazane przez Klienta.

Tego rodzaju przedsięwzięcia  realizowane są przez kluczowych ekspertów BDO oraz uznanych specjalistów zewnętrznych posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz niezbędne przygotowanie warsztatowe.

Stawiamy na interaktywny charakter szkoleń i warsztatów zapewniając uczestnikom czynny udział w realizowanych zajęciach. Do każdego szkolenia przygotowywane są autorskie materiały, obejmujące liczne ćwiczenia oraz case study dopasowane do specyfiki i branży Klienta.

 

Oferowana tematyka szkoleń

Wszystkie tematy szkoleń, które znajdą Państwo na naszej stronie jesteśmy w stanie zorganizować w formule zamkniętej.

 

Zaufali nam

Referencje

Referencje

ARM Warszawa

Potwierdzam przeprowadzenie przez firme BDO Solutions Sp. z o.o. jednodniowego szkolenia z tematu: "Ksiegowość i klasyfikacja budżetowa oraz nowe zasady ksiegowania środków w agencji wykonawczej"

Czytaj więcej

Polska Spółka Gazownictwa

Niniejszym potwierdzamy, że firma BDO Sp. z o.o. zorganizowała i przeprowadziła dla naszych pracowników dwa szkolenia zamknięte z zakresu: "Metody i formy zabezpiecznia kontraktów finansowych, r

Czytaj więcej

Ministerstwo Skarbu Państwa

BDO Sp. z o.o. przeprowadziła dla Ministerstwa Skarbu Państwa pięć sesji szkolenia zamkniętego pt: "Kreatywność i manipulacje w raportach finansowych - analiza wybranych technik". Sesje został

Czytaj więcej

Newsletter