Kursy zawodowe

Oferowane przez nas kursy zawodowe prowadzone są przez wykładowców dysponujących zarówno doskonałym warsztatem trenerskim jak i bogatym doświadczeniem praktycznym, wyniesionym m.in. z bezpośredniej pracy w firmach naszych Klientów.

Nasza metoda wspierania Państwa ścieżek edukacyjnych, koncentruje się na dostarczeniu bogatego wachlarza możliwości szkoleniowej – zajęć prowadzonych przez doświadczonych trenerów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą – tak, by każdy mógł spełnić się w swoim obszarze zainteresowania.

W ramach naszej oferty proponujemy kursy przygotowujące do pracy od poziomu stanowiska samodzielnego księgowego, poprzez głównego księgowego, kursy przygotowujące do egzaminów na biegłych rewidentów, szkolenia z cyberbezpieczeństwa, szkolenia językowe dla księgowych i finansistów oraz wiele innych – odpowiadających Państwa potrzebom kursów i szkoleń z tematyki podatkowej i rachunkowej. Dzięki różnorodności tych propozycji, każdy nasz Klient ma możliwość wyboru optymalnego dla siebie rozwiązania edukacyjnego.

Kursy zawodowe mają formę warsztatów, są interaktywne i opierają się na licznych testach, zadaniach, case study. Jest to najefektywniejsza forma przyswajania wiedzy, umożliwia bowiem zastosowanie teorii w praktyce. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

 

Polecamy kursy zawodowe:

Temat szkoleniaTermin szkoleniaMiejsce szkolenia
Doradca podatkowy – przygotowanie do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego. Zajęcia weekendowe online. 2022.09.10 - 2023.01.29Transmisja ONLINE
Księgowy od podstaw / podstawy rachunkowości z uwzględnieniem najnowszych zmian. Zajęcia weekendowe online 2022.09.10 - 2022.11.20Transmisja ONLINE
Rachunkowość dla kandydatów na głównych księgowych z uwzględnieniem najnowszych zmian – zajęcia weekendowe online 2022.09.24 - 2022.11.27Transmisja ONLINE
Specjalista ds. podatków. Rozliczenia VAT, CIT i PIT – kurs weekendowy 2022.10.08 - 2022.12.04Transmisja ONLINE

 

 

Zobacz także: 
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU NA BIEGŁEGO REWIDENTAZAPISZ SIĘ
ANGIELSKI DLA KSIĘGOWYCHZAPISZ SIĘ
NIEMIECKI DLA KSIĘGOWYCHZAPISZ SIĘ
SZKOLENIA BEZPIECZEŃSTWO ITZAPISZ SIĘ
SZKOLENIA OBLIGATORYJNE DLA BIEGŁYCH REWIDENTÓWZAPISZ SIĘ

 

 
 

Opinie naszych klientów:

 

"Kurs księgowości jest godny polecenia, dobrze przygotowane materiały. Bardzo dobra opieka ze strony organizatora..."

 

"Jestem bardzo zadowolona z formy i jakości prowadzonego kursu na głównego księgowego. Polecam."

 

"Profesjonalne prowadzenie kursu..."

 

"Kurs, jego forma, była przemyślana a przygotowane materiały bardzo profesjonalne..."

 

"Profesjonalne prowadzenie kursu rachunkowość dla kandydatów na głównych księgowych..."

 

"Rewelacyjnie prowadzony kurs rachunkowości od podstaw, prowadzący doskonale przygotowany, mnóstwo wartościowych materiałów..."

 

Newsletter