Szkolenia online KSEF - Faktura ustrukturyzowana i Krajowy System e-Faktur

Szkolenia KSEF (Krajowy System e-Faktur), efaktura

Oferujemy wysokiej jakości szkolenia KSeF (Krajowego Systemu e-Faktur), oraz szkolenie z efaktury, które zapewniają kompleksową wiedzę i umiejętności z zakresu elektronicznej faktury. Nasza oferta obejmuje usługi szkoleniowe i doradcze skierowane do przedsiębiorców podlegających opodatkowaniu VAT. Szkolenia te są dostępne zarówno dla firm, jak i dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kulturalnych czy fundacji.


Podczas szkolenia KSeF oraz szkolenia z efaktury skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości merytorycznej i praktycznej wiedzy. Przygotowaliśmy specjalny program, który został opracowany z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów.


Dzięki naszym szkoleniom z KSeF będziesz mógł w pełni zrozumieć i skutecznie wykorzystać nowe możliwości, jakie stwarza ten system. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci wdrożyć efektywnie e-fakturę w Twojej organizacji, dostosować ją do Twoich potrzeb i zapewnią przygotowanie merytoryczne dotyczące Krajowego Systemu e-Fakturna każdym etapie procesu.


Minister finansów ogłosił, że obligatoryjny KSeF nie wejdzie w życie w planowanym terminie tj. 1 lipca 2024 r. z uwagi na wykryte krytyczne błędy systemu. Planowane są zmiany legislacyjne w tym względzie. Według założeń nowy termin wejścia w życie zostanie ogłoszony na przełomie kwietnia i maja. Podatnicy nie uciekną jednak przed obligatoryjnym KSeF, a zyskali jedynie trochę więcej czasu na przygotowanie i wdrożenie. Co do zasady możemy się spodziewać, że również model systemu nie zmieni się znacząco od pierwotnie zaproponowanego. Zatem warto już teraz rozpocząć przygotowania, których kluczowym elementem jest poszerzenie wiedzy w tym obszarze.

 

 

 

 

 

artykułksef baner