Skip to main content

Szkolenia online - finanse i controlling

W trosce o szeroką dostępność naszych usług oraz Państwa wygodę, uruchomiliśmy możliwość udziału w naszych szkoleniach w formule online. Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszych kursach online potrzebny jest jedynie komputer lub inne urządzenie mobilne z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Mamy nadzieję, że formuła ta pozwoli ograniczyć czas oraz koszty transportu uczestnikom mieszkającym w dalszej odległości od miejsc realizacji zajęć stacjonarnych.

 

Najbliższe szkolenia online dotyczące finansów

 

TYTUŁ I MIEJSCE SZKOLENIA TERMIN I CENA
ZASADY PROWADZENIA WYODRĘBNIONEJ EWIDENCJI KSIĘGOWEJ W PROJEKTACH FINANSOWANYCH Z ŚRODKÓW EUROPEJSKICH

Online     
  04.09.2024 -         04.09.2024

  540.00 + VAT
Zaawansowana analiza finansowa przedsiębiorstwa. Transmisja online.

Online     
  18.09.2024 -         19.09.2024

  1180.00 + VAT
Doskonalenie umiejętności. Warsztaty - Import i porządkowanie danych, automatyczne ładowanie danych do Excela, analiza oraz dynamiczna prezentacja. Wykorzystanie dodatków Excela - POWER QUERY - POWER PIVOT.

Online     
  19.09.2024 -         20.09.2024

  1080.00 + VAT
Analityk finansowy. Certyfikowany kurs z egzaminem potwierdzającym posiadanie kwalifikacji zawodowych. Transmisja online.

Online     
  14.11.2024 -         22.11.2024

  1990.00 + VAT

 

Jak to działa? To proste...

 

 

 

 

Zgłaszacie się Państwo wypełniając formularz na wybrane szkolenie lub kurs. Ok. 3-4 dni przed terminem rozpoczęcia zajęć po opłaceniu faktury proforma, wysyłamy indywidualny kod dostępu i link do zajęć. Mailowo przesyłamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe w formacie pdf. Logujecie się Państwo zgodnie z harmonogramem.

 

W odpowiedzi na Państwa wątpliwości

 

Do wzięcia udziału w szkoleniu nie potrzebujecie Państwo żadnych dodatkowych programów, a uczestnicy szkolenia mają zapewnione bezpieczeństwo informatyczne swojego wizerunku i danych osobowych. Przez zakodowane, stabilne łącze, dedykowane specjalnie tylko do tej usługi, widoczny  jest wyłącznie prowadzący szkolenie, jego prezentacja i ewentualne zapiski na tablicy. Minimalna przepustowość łącza internetowego odbiorcy to 10 mb/s.

 

Podczas szkolenia możliwe jest zadawanie pytań na czacie.

 

Po ukończeniu szkolenia wysyłamy do Państwa mailowo certyfikat w formacie pdf.

 

SZKOLENIA STACJONARNE